Binary options strategy
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Níže naleznete další strategii, která byla vyvinuta pro obchodování binárních opcí, která pracuje s Meta Traderem 4. Budete k ní potřebovat indikátory a šablonu, které si můžete stáhnout zde. Pokud nevíte, jak se indikátory používají, použijte tento návod.

Důležité je mít otevřenou obchodovací platformu hned vedle MT4, aby byly obchody co nejrychlejší. Nezapomeňte si přečíst komentáře k obchodu naspodu stránky!

Je to jednoduchá strategie fungující na principu tendence opravy směru vývoje ceny. Měl jsem s ní v posledních pár dnech vcelku dobré výsledky.

Pokud Vám MT4 hlásí chybu “ERROR. DLLs are disabled. To enable, select “Allow DLL Imports” in the Common Tab of indicator”, postupujte podle tohoto návodu: Klikněte pravým tlačítkem někam do grafu > Seznam ukazatelů (Nebo CTRL + I) – Vyberte P4L Clock > Editovat – Na záložce Obecné zaškrtněte Povolit DLL Import > OK > Zavřít – Zavřít a znovu otevřít MT4.

Jak nastavit graf

Kdy zvolit CALL↑ s časem expirace 10 minut

 • Minulá svíčka zavřela mezi spodní zelenou a fialovou bollingerovou křivkou.
 • Minulá svíčka neměla nejnižší bod  pod zelenou bollinger křivkou.
 • MACD graf směřuje vzhůru.

Kdy zvolit PUT↓  s časem expirace 10 minut

 • Minulá svíčka zavřela mezi horní zelenou a fialovou bollingerovou křivkou.
 • Minulá svíčka neměla nejvyšší bod nad zelenou bollinger křivkou.
 • MACD graf směřuje dolů.

S čím obchodovat

 • Tuto strategii vždy obchoduji pouze s měnovými páry.

Jak to vypadá?

Binary options strategy

Stažení indikátorů a šablony

Komentář k obchodování

 • I u této stategie platí, že se jedná o velice jednodudchou strategii na základě pouze pár pravidel. V zásadě tedy nemůže přinášet dlouhodobé konzistentní zisky sama o sobě bez vašeho vlastního rozhodování. Obchodovat s reálnými penězi doporučujeme pouze po vyzkoušení na demo účtu.
 • Obchod proveďte co nejdříve po skončení svíce, která splňuje požadavky zmíněné výše (čas do konce je napsaný hned vedle ní)
 • Pro konzervativnější obchodníky: Nepouštějte se do obchodů proti směru dlouhodobého trendu.
 • Opět je potřeba používat zdravý rozum a pokud trh na otočení nevypadá (např. byl rychlý sešup, nebo rychlé stoupání) do obchodu nechodit.
 • Doporučujeme obchodovat pouze od 9:00 do 16:00
 • Nejlépe se obchoduje, pokud trh stagnuje.
 • Kdybyste si nevěděli rady, napište nám do diskuse!
 • Jedná se znovu pouze o takovou strategii na naučení se chování trhu. Lepší odhad směru trhu získáte pomocí vlastní technické analýzy!

20 KOMENTÁŘE

 1. Dnes jsem začal zkoušet strategii na nečisto a zatím jenom kladné výsledky 🙂 4 obchody a všechny úspěšné, takže prozatím Vám moc děkuji za tuto strategii 🙂 Jinak bych jsem se chtěl ještě zeptat, je možnost dostat na Vás nějaký osobnější kontakt, například email, na kterém bych mohl s Vámi komunikovat více? Díky 🙂

 2. Zdravím. Už máte někdo nějaké výsledky s touto strategií? Zatim podle ní neobchoduju, ale podle historie MetaTraderu to není uplně k zahození

 3. Diky Stepane

  Chci se te zeptat jestlij si necone neslysel o modu ifollow ktery nabizi broker cherrytrade ,ktery umoznuje investovat penize prez jejich nejuspesnejsi tradery ktere si vyberes a zaroven si urcis kolik penez jim sveris a na jake komodity ci menove pary. chces investovat.Mam u nich ucet ale jeste jsem to nevyzkousel.Ten kdo se chce neco o obchodovani dozvedet a dovzdelat se se tim ovsem nic nenauci. Cau Honza S.

 4. Ahoj Stepane,
  Dekuju Ti za tyto stranky ,dost sem se toho tady naucil, Par dni uz testuji Doubles strategii jak demu tak i na skutecnem uctu od MarketsWorld a nekdy se mi povedou treba 4 obchody za sebou a jindy zase pak nekolik obcodu v rade prohraju.Snazim se obchodovat z USA,.Dost asi zalezi na case obchodu a tvaru a zalomeni Bollingerovo krivek .Ted zkousim pridat do grafu fibbonaciho linie jestli mi to pomuze urcit jestli trend po prekroceni fialove krivky a priblizeni se k zelene bude jeste pokracovat dale nebo se smer obrati podle predpokladu.Snad na to jdu dobre.. S pozdravem Honza S.

  • Ahoj, díky za chválu. Jak užj sem řekl je to spíše orientační strategie, úplný plán bych na ni nezakládal. S těmi Fibo. liniemi jsi to vymyslel dobře. Jen tak dál – hodně štěstí

  • TopOption opce expirují přesně V daný čas (např. 12:30 nebo 14:00) takže do expirace může být třeba 5 minut nebo 11 minut a nevybereš si. Zato stockpair opce expirují vždy až PO daném čase takže klidně ve 14:57 takže máš zaručené, že vždy to bude přesně 10 minut

 5. Ještě bych se Vás osobně zeptat pane Petřivý, jestli Vám nebude vadit odpovědět, tak jestli používáte obchodování s opcemi jako přívýdělek k jiné práci, nebo je to Váš hlavní zdroj příjmů a kolik času týdně se samotnému obchodování s opcemi věnujete.

  S pozdravem, Goodman01

   • Zdravím, ještě jsem vůbec nezačal s opcemi obchodovat, teď jsem ve fázi učení :D. Čtu si všechny články z tohoto webu, dle mého názoru, je tento web, ze všech webů o opcích nejlepší na českém internetu, ale samozřejmě se dívám i u konkurence. Všechny strategie, o kterých jste zde napsali si spracuji, abych to měl pohromadě :D.

    Jinak bych ještě ocenil nějaký článek o placení daní při případech binárních opcí (nejlepší způsoby placení, do jaké částky se platit nemusí, převádění USD na Koruny), co jsem se díval, na mnoha fórech je o tom dost nejasno.

    S pozdravem Goodman01

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.