Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » Binární opce a podvody - Na co si dát pozor? » Statistiky výdělků na binárních opcích

Statistiky výdělků na binárních opcích

Statistiky výdělků na binárních opcích

Možná už jste někde zaslechli, že brokeři binárních opcí regulovaní v Japonsku musí nyní zveřejňovat statistiky, které se týkají výdělečnosti účtů všech obchodníků. Tyto statistiky si můžete blíže prohlédnout zde: FinanceMagnates.com

Ovšem chcete-li, níže shrnu a přeložím do češtiny obsah zmíněného článku.

Průměrně je ze 100 účtů, na kterých lidé obchodují binární opce, ziskových 26, což není úplně špatné číslo. Znamená to, že každý čtvrtý obchodník je ziskový. Takže už byste mohli věřit tomu, že binární opce podvod nejsou.

A ač je to možná smutné, ta většina prodělávajících obchodníků živí nás – obchodníky, kteří peníze vydělávají.

Jediné, co je třeba k tomu, abyste byli ziskoví, je stále se učit, se učit, se učit. Právě proto bych vás rád upozornil na to, že na našem webu můžete nalézt spousty výukových materiálů, jako jsou knihy zdarma, nebo články, které sám píšu. Snad nejdůležitější články naleznete zde: Seriál technické analýzy.

Další věcí, která se nesmí v žádném případě opomenout je psychika obchodníka a jeho money management. O tomto tématu jsem natočil například video money management binárních opcí a v budoucnu se tomu hodlám určitě věnovat více a napsat na toto téma další články.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 6 komentářů
Štěpán Petřivý

Ahoj,

líbí se mi, že se o nás zajímáš, ale jak už jsi řekl, chceme svoje soukromí. Například na FB můžeš svůj účet skrýt jedním kliknutím, takže to až takové skrývání není. :-)

Reální lidé jsme, ale fotku občanského průkazu ti posílat nebudu. :-)

ŠP

Matěj Z.

Vlastně to, že jste mi ten příspěvek nesmazali, je takový malý důkaz, že byste nemuseli být podvodníci :DDDD

Štěpán Petřivý

Proč bychom měli být podvodníci? :-D

Matěj Z.

Proč? Protože už jsem se na českém internetu sledoval dvě stránky zabývající se opcemi a nakonec se ukázali jako podvodné. Opravdu musím říct, že hledat dobré stránky zabývající se b. opcemi je těžké, protože ty podvodné jsou v přesile, vypadají celkem kvalitně, ale nakonec se ukáže, že se jim nejen nedá věřit, ale dokonce jsou ”provozovány”, spíš tedy sponzorovány brokery b. opcí.
Tak proto…..

Vojtěch Vinter

Dovolím si nesouhlasit. s výrokem „Průměrně je ze 100 účtů, na kterých lidé obchodují binární opce, ziskových 26, což není úplně špatné číslo. Znamená to, že každý čtvrtý obchodník je ziskový.“ Výsledky jsou evidovány po dobu jednoho měsíce, přičemž BO jsou samozřejmě rizikový investiční nástroj. Logicky tedy každému, kdo si umí spočítat třebas i svůj bankroll managment musí dojít, že vzorek jednoho měsíce není z hlediska směrodatné odchylky dostatečný a naprosto z něj nelze dělat závěry, minimálně ne tedy ty dlouhodobé. Pokud bychom řešili ziskovost obchodníků za jeden měsíc, stačí to, ale určitě nedělat ukvapené závěry celkově. Nechci být zbytečný rýpal, jen chci upozornit, že to, že v měsíci bylo 26% obchodníku úspěšných nedělá statistiku celého trhu. Pro přirovnání, je to jako kdybychom testovali tržní strategii jen třeba na 15 obchodech. Můžou vyjít závratná procenta, pohybující se nejvíce od 60 do 90, ale až postupným přidáváním hodnot zmírníme varianci.

Štěpán Petřivý

Ahoj, máš pravdu, ale bohužel jsem nenašel žádná dlouhodobější čísla.

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 93 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 91 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RECENZE

TOP Brokeři opcí

IQ Option logo
IQ Option★ 88 %
Binární opce jsou v EHP zakázány.
Dukascopy logo
Dukascopy★ 88 %

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen*

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo