Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Statistiky výdělků na binárních opcích

Možná už jste někde zaslechli, že brokeři binárních opcí regulovaní v Japonsku musí nyní zveřejňovat statistiky, které se týkají výdělečnosti účtů všech obchodníků. Tyto statistiky si můžete blíže prohlédnout zde: FinanceMagnates.com

Ovšem chcete-li, níže shrnu a přeložím do češtiny obsah zmíněného článku.

japanese trading statisticsPrůměrně je ze 100 účtů, na kterých lidé obchodují binární opce, ziskových 26, což není úplně špatné číslo. Znamená to, že každý čtvrtý obchodník je ziskový. Takže už byste mohli věřit tomu, že binární opce podvod nejsou.

A ač je to možná smutné, ta většina prodělávajících obchodníků živí nás – obchodníky, kteří peníze vydělávají.

Jediné, co je třeba k tomu, abyste byli ziskoví, je stále se učit, se učit, se učit. Právě proto bych vás rád upozornil na to, že na našem webu můžete nalézt spousty výukových materiálů, jako jsou knihy zdarma, nebo články, které sám píšu. Snad nejdůležitější články naleznete zde: Seriál technické analýzy.

Další věcí, která se nesmí v žádném případě opomenout je psychika obchodníka a jeho money management. O tomto tématu jsem natočil například video money management binárních opcí a v budoucnu se tomu hodlám určitě věnovat více a napsat na toto téma další články.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

7 komentářů k “Statistiky výdělků na binárních opcích”

 1. Dobrý den, tato otázka se netýka tohoto tématu, ale stějně bych ji chtěl položit. Vím, že máte své soukromí, ale přesto jsem zkusil najít na FB nebo jinde na internetu vás dva, tvůrce toho webu – Jiří Procházka a Štěpán Petřivý.
  Nikde jsem vás nenašel, jméno Štěpán Petřivý jako by snad bylo smyšlené. Hledal jsem podrobnosti o vaši doméně finex.cz, našlo mi to IP v Británii, jméno a vše ostatní skryté. Podobně to má i podvodná stránka opcebinarni.cz, ta má sídlo v Georgii, v USA.

  Můžete nějak dokázat svoji identitu?

  1. Ahoj,

   líbí se mi, že se o nás zajímáš, ale jak už jsi řekl, chceme svoje soukromí. Například na FB můžeš svůj účet skrýt jedním kliknutím, takže to až takové skrývání není. 🙂

   Reální lidé jsme, ale fotku občanského průkazu ti posílat nebudu. 🙂

   ŠP

   1. Vlastně to, že jste mi ten příspěvek nesmazali, je takový malý důkaz, že byste nemuseli být podvodníci :DDDD

     1. Proč? Protože už jsem se na českém internetu sledoval dvě stránky zabývající se opcemi a nakonec se ukázali jako podvodné. Opravdu musím říct, že hledat dobré stránky zabývající se b. opcemi je těžké, protože ty podvodné jsou v přesile, vypadají celkem kvalitně, ale nakonec se ukáže, že se jim nejen nedá věřit, ale dokonce jsou ”provozovány”, spíš tedy sponzorovány brokery b. opcí.
      Tak proto…..

 2. Dovolím si nesouhlasit. s výrokem „Průměrně je ze 100 účtů, na kterých lidé obchodují binární opce, ziskových 26, což není úplně špatné číslo. Znamená to, že každý čtvrtý obchodník je ziskový.“ Výsledky jsou evidovány po dobu jednoho měsíce, přičemž BO jsou samozřejmě rizikový investiční nástroj. Logicky tedy každému, kdo si umí spočítat třebas i svůj bankroll managment musí dojít, že vzorek jednoho měsíce není z hlediska směrodatné odchylky dostatečný a naprosto z něj nelze dělat závěry, minimálně ne tedy ty dlouhodobé. Pokud bychom řešili ziskovost obchodníků za jeden měsíc, stačí to, ale určitě nedělat ukvapené závěry celkově. Nechci být zbytečný rýpal, jen chci upozornit, že to, že v měsíci bylo 26% obchodníku úspěšných nedělá statistiku celého trhu. Pro přirovnání, je to jako kdybychom testovali tržní strategii jen třeba na 15 obchodech. Můžou vyjít závratná procenta, pohybující se nejvíce od 60 do 90, ale až postupným přidáváním hodnot zmírníme varianci.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.