Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Binární Opce Signály – TheRealSignals

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

the real signalsUž jsme zde dělali porovnání spousty brokerů, obchodních systémů a podvodů. Většina těchto systémů má jedno společné – chtějí vás obrat o peníze. Ale určitě se nejeden z nás zamyslel nad tím, zda vůbec existuje nějaký systém, který by fungoval? Ovšem že ano – ale je důležité si vše nejdříve hodně proklepnout.

A proto jsme tady my – finex.cz. Všechno dopodrobna prozkoumáme, vyzkoušíme jak na demo účtu, tak občas i na reálném účtu a napíšeme o tom recenzi. A tentokrát jsme si vzali do parády signálového poskytovatele TheRealSignals.

Cena systému TheRealSignals

Tento poskytovatel vám nedoporučuje žádného brokera. Tedy abychom byli přesnější – doporučuje, ale nemusíte u něho obchodovat, abyste těchto signálů mohli využívat. Místo toho ale požaduje platby ve výši 100 € (ve slevě 80 €) měsíčně. Já osobně jsem získal slevu 50 € po vyjednávání s administrátorem těchto stránek.

2 700 Kč (100 €) je docela dost peněz – pravda. Ale na druhou stranu stačí provést 2 ITM obchody s 50 € a máme to zpět.

Jak signály TheRealSignals fungují

Tyto signály fungují skvěle. Opravdu se mi osvědčily a to je co říct. První a asi nejdůležitější věc, kterou musím zmínit je to, že signály neprodukuje robot, ale sám administrátor stránek. Denně se objeví přibližně 4 až 5 signálů s dobou expirace okolo 45 minut a úspěšnost je pěkná – pro bližší info čtěte dál.

Administrátor dává pozor nejen na technickou analýzu, ale také se věnuje vyhlašováním zpráv (fundamentální analýza) a proto když se něco děje, žádné signály nezveřejňuje a všem to pěkně řekne tak, jak to je. Jedna ze zpráv, které do svého systému vysílá je například tato:

Kvůli nadcházejícímu vyhlašování jsme byli nuceni pro dnešek přestat obchodovat. Uvidíme se zítra.

(Přeloženo z aj.)

Skvělým faktorem je také to, že se administrátor nebojí zveřejňovat signály, které nevyšly. Do historie se opravdu zapíšou všechny signály, které svým sledovatelům vyslal.

Úspěšnost TheRealSignals

Signály mají úspěšnost 71 %. Ale i tato úspěšnost se dá zlepšit a to když se budete držet následujícího pravidla: Po 2 prodělaných obchodech přestaňte pro tento den obchodovat! Většina prohraných obchodů je totiž vždy v jeden špatný den. Ostatní dny jsou zase velice ziskové.

Úspěšnost the real signals

Úspěšnost signálů můžete nalézt na webu

the-real-signals-historie

Signály jsou poměrně přesné.

the-real-signals-historie-2

Historie expirovaných opcí

Napravo můžete vidět část z historie expirovaných opcí. Sám jsem podle signálů pár chvil obchodoval a musím uznat, že fungují perfektně.

Bohužel nevím, na základě jakého systému autor signály určuje, ale to je ve skutečnosti asi fuk, protože mu to vychází. 🙂 Přemýšlím, že bych mu napsal email – co vy na to? Měl bych to udělat? Dejte mi vědět do komentářů.

Níže najdete fotku toho, jak průměrný obchod probíhá. Hned po vyhlášení signálu vstoupím do obchodu a na MT4 si zakreslím strike price. Po expiraci zakreslím expiry price. A výsledek? 🙂

the-real-signals-mt2

Obchod podle signálu na pokles ceny

the-real-signals-mt1

Obchod podle signálu na vzrůst ceny

 Je TheRealSignals podvod?

Není. Pokud se do obchodů nepouštíme s šílenými částkami a používáme i vlastní rozum, vždy můžeme vydělat. Takže hodně štěstí všem, kdo signály budete chtít vyzkoušet!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

5 komentářů k “Binární Opce Signály – TheRealSignals”

  1. Ahoj Štepán,
    Jan má pravdu…u Stockpair je to horšie…expiračné časy sa pohybujú okolo 15 min., 25 min., 45 min….nevieš akého brokera je na toto dobré použiť? Ty si u akého brokera skúšal tieto obchody?

  2. Ahoj Štěpáne, jediné co vidím mírně komplikováné dobu expirace 45min ve Stockpair je možnost 30m nebo 1h…

  3. Ahojky Štepán, to vyzerá perfektne…úspešnosť 71 % je pekný výsledok…určite by som mu napísala na základe čoho obchoduje a akú používa stratégiu…budeme radi keď dáš vedieť….

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.