Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Binární opce – odpovědi na nejčastější otázky

Ahoj, na dnešek jsem si připravil pár odpovědí na dotazy, které nám často chodí na mail.

Jak začít obchodovat binární opce

Tato otázka je pěkně ošemetná, protože je velice široká. Snad každý den, nebo každý druhý den mi přijde alespoň jeden email s dotazem, jak začít obchodovat binární opce. Nejprve všem doporučuji něco si přečíst, abyste vůbec věděli, co to jsou binární opce. Například přímo u nás na webu. Máme zde spoustu strategií a návodů.

Jak si vybrat toho správného brokera

Top Option

Přátelské prostředí platformy TopOption

Potom je třeba vybrat si správného brokera, který bude nabízet vše, co my potřebujeme. Seznam všech brokerů, kteří jsou ozkoušení a spolehliví najdete zde: přehled brokerů. Jsou seřazeni podle našeho hodnocení. Shrňme si nyní těch pár “hlavních”.

  • TopOption a: Broker s nízkým minimálním vkladem ($100) a nízkou minimální sázkou ($5), který je kompletně v češtině, včetně uživatelské podpory – proto je obzvláště vhodný pro nováčky. Ke svému vkladu můžete dostat až 100 % vkladu zdarma navíc (pouze vklady přes $500). Je ale trochu pomalejší a proto často není doporučován pro zkušené obchodníky. Nabízí spoustu učebních materiálů (knihy, webináře) zdarma.
  • Stockpair: Broker v angličtině s minimálním vkladem $200 a minimální sázkou $20. Reaguje rychle na požadavky obchodníka, proto ho doporučujeme spíše zkušenějším, ale ani nováček v oboru se u stockpairu neztratí. Obchodovat zde můžeme krátkodobé (60, 90 a 180 sekund) opce, ale také 5, 15, 60 minutové a dokonce i měsíční a roční.
  • ETX Capital (ETX Binary): Broker částečně v češtině s minimálním vkladem $100 a minimální sázkou $5. Vhodný pro začátečníky. Nabízí opce s časem expirace od 30 sekund až po 365 dní.

Z těchto tří brokerů si určitě jednoho, který bude splňovat to, co právě chcete, vyberete.

Je obchodování binárních opcí pro mě to pravé

Často se mě i ptáte, zda není obchodování jen pro opravdové nadšence a matematické génie. To vůbec není pravda. Obchodování binárních opcí je velice jednoduché a to hlavně díky brokerům, kteří to v této době ještě zjednodušují svojí pomocí a přehledností. Je pravda, že doporučujeme nastudovat si nějaké knihy, ale určitě tím nemusíte “ztrácet” roky života.

Dá se obchodováním opravdu vydělat, nebo je to jen další podvod

Článeček na toto téma jsem již psal. Přečíst si ho můžete zde: Jsou binární opce podvod. Ve zkratce: Ano, na binárních opcích se skutečně dají vydělat peníze.

Mohli byste mi poradit

Párkrát nám na mail přišly dorazy jako takové: “Chtěl bych se s Vámi, sejít, je to možné?” “Chtěl bych ti zavolat na skype a všechno bys mi vysvětlil” Osobní schůzky bohužel (zatím) nepodávám, ale na konverzace na skype je určitě možná. Měli byste ale brát na vědomí, že jsme také jen lidi a máme na to jen určitý čas.

Jaká strategie obchodu binárních opcí je nejlepší

Dá se těžko říct, jaká. Po pravdě – nedá se to říct vůbec. I ke každé strategii musíme zapojit vlastní rozum a popřemýšlet, zda je možné, že právě teď se cena otočí / bude pokračovat ve stejném směru.

Proto u nás na webu najdete spoustu článků, pomocí kterých se vám snažíme ukázat, jak na to. Kromě strategií stojí za zmínku i seriál technické analýzy, na kterém momentálně pracujeme, ale už několik dílů vyšlo.

Snad jsem vám tímto pomohl. Hodně štěstí, Jirka.

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.