Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Nejrůznější indikátory pro MT4 ke stažení

Na této stránce najdete spoustu indikátorů. Které lze použít k obchodu binárních opcí. Po stažení jednotlivých indikátorů je nutné je přemístit do složky indicators. Tu najdete tak, že ve spuštěném MT4 vlevo nahoře kliknete na Soubor -> Otevřít složku dat. Poté otevřete složku MQL4 a tam už najdeme složku Indicators. Do této složky kopírujeme všechny stažené indikátory od nás z webu. 
Po stažení a nakopírování indikátoru do výše zmíněné složky, je třeba vypnout a znovu zapnout program Meta Trader 4, aby se indikátor ukázal a pracoval.

Alarm4U

Indikátor Alarm4U nám umožní nastavit si upozornění v podobě vyskakovacího okna, pokud se cena bude blížit k námi nastavené trendové linii, horizontální, nebo vertikální linii a nebo fibonacciho linii. Návod zde.

Stáhnout

P4L Candle Time

Tento jednoduchý, lehce pochopitelný a užitečný indikátor nám po přidání vykreslí vedle aktuální svíce šipečku a napíše čas, který zbývá do konce svíce, což se vždy vyplatí, obzvláště pokud obchodujete u TopOption a nebo 24winner, protože tito brokeři nenabízí obchod expirující za přesně zadaný čas, ale expirující v přesně zadaný čas. Místo 15 minutové expirace tedy můžete mít i expirace 20 minutovou, či 7 minutovou.

Stáhnout

TS_Market Price

Toto je další indikátor, který spíše než pomáhání s obchodem usnadňuje práci a orientaci v grafu. Jeho hlavní a jediný účel je – zobrazení aktuální ceny daného aktiva a to pěkně velikým a viditelným písmem, ne takovými mrňkami, které jsou napravo v mt4 od začátku. Opravdu v tom nehledejte nic jiného, než usnadnění a přehlednost.

Stáhnout

ADX_varSmz_+DI-DI

Indikátor ADX varSmz nám vykreslí ADX křivky, které používáme k určení síly momentálního trendu a možného otočení se. Více informací o tom, jak ADX funguje (v angličtině) se dozvíme zde: http://stockcharts.com/

Stáhnout

Color Stochastic

Stochastic je indikátor (oscilátor) který nám ukazuje, kdy má trh tendenci k obratu. Jeho hodnota nabývá čísel mezi 0 a 100. Pokud je je jeho křivka nad 80, znamená to, že je trh překoupený a má tendenci se brzy otočit. A vice versa, pokud je křivka pod hladinou 20, má trh tendenci se obracet vzhůru.

Stáhnout
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.