Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Ostatní » Jak to chodí s demo účtem na binární opce

Jak to chodí s demo účtem na binární opce

Jak to chodí s demo účtem na binární opce

Demo účet u binárních opcí je skvělá příležitost, jak si vše vyzkoušet. Jednoduše děláte obchody za fiktivní peníze, stejně jako byste dělali obchody na reálném účtu bez rizika ztráty. Můžete tak vidět, zda strategie funguje – vyše obchody vychází, nebo ne a přitom neutratit jedinou korunu.

Aktualizováno 2018: Bohužel se zpřísňujícími regulacemi již neexistuje mnoho brokerů a ani neexistuje snad žádný demo účet. Jediné demo účty, které jsou momentálně kdekoli na internetu k dispozici jsou ty, které nabízí samotní brokeři.

demoDalší způsob využití demo účtu je jednoduše ten, že si chcete vyzkoušet, jak se binární opce vůbec obchodují, jak platforma daného brokera funguje, nebo jak rychle obchody probíhají.

Mnoho brokerů nabízí demo účty, když si o ně zažádáte. Většina z nich je ale podmiňuje vkladem peněz na váš obchodní účet. Tyto peníze si však můžete hned “vytáhnout” zpět od brokera na váš bankovní účet, nebo kreditní kartu hned po tom, co demo obdržíte a vklad byl tedy jen formalita.

Poté existují demo účty úplně zdarma bez nutnosti vkladu. Např. zde: binární opce demo účet. Tyto platformy ale často bývají odlišné od platforem brokerů u kterých chcete obchodovat. Pro vyzkoušení strategie to však stačí.

Další nevýhoda těchto demo účtů zdarma je ta, že nikdy nevíte, co jejich provozovatel udělá s vaší emailovou adresou či dalšími informacemi, které mu na sebe prozradíte. Vaši adresu může prodat a vy se můžete stát terčem spamu a podvodů. Možná vám to nevadí, nebo to ani nepocítíte. Emailoví poskytovatelé totiž často spam mažou ještě rychleji, než se k vám dostane – což je ale u některých poskytovatelů, jak centrum.cz, nebo seznam.cz výjimka.

Sdílejte tento článek

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 3 komentáře
Goodman01

Ahoj, řekl by jsi, že pro začátečníka je lepší Top option, než třeba Stockpair? Co by jsi ty doporučil úplněmu začátečníkovi, pro kterého je asi důležití aby byl broker co nejjednodušší, nejvýhodnější, nejbězpečnější…?

Ahoj, Goodman01.

Štěpán Petřivý

Ahoj, jako začátečníkovi bych ti určitě doporučil TopOption a to kvůli nízkému vkladu (pouze 100 dolarů) a taky protože mají podporu v češtině – můžeš si s nima psát kdybys něčemu nerozuměl.

Jestli ti ale nedělá problém angličtina, stockpair taky není vůbe špatný broker a popravdě asi můj druhý nejoblíbenější. Teď ho využívám hlavně na novou strategii, kterou snad už brzo přidám na web. Hlavně kvůli přesným délkám expirace.

Snad jsem ti pomohl.

Goodman01

Ano, díky moc :).

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RECENZE

TOP Brokeři opcí

IQ Option logo
IQ Option★ 88 %
Binární opce jsou v EHP zakázány.
Dukascopy logo
Dukascopy★ 88 %

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen*

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo