Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Prověřený broker HighLow.net

Platforma Broker Highlow Binární opce

Náhled obchodovací platformy brokera

Chtěli bychom vám představit nového brokera pro binární opce. Broker HighLow se může pyšnit řadou věcí, které stojí za zmínku. Pojďme si o něm říct trochu více.

Jeho platforma je snad nejrychlejší, co jsem u brokerů binárních opcí kdy viděl. Vypadá úplně jinak, než většina ostatních brokerů binárních opcí. No podívejte se sami.

Binární opce demo zdarma

Super je i fakt, že broker nabízí demo na vyzkoušení jeho platformy a to hned po registraci a nijak časově omezené. Nemusíte tedy vkládat žádné peníze, jak je tomu u jiných brokerů a demo je vám k dispozici ihned. Ale získejte demo zdarma na našich stránkách, je to rychlejší! 🙂

Aktualizováno 2017: Broker HighLow už není in. Obchodujte nyní s brokerem IQ Option! Minimální vklad jakýmkoli způsobem je pouze $10, registrace trvá jen pár sekund a DEMO je úplně zdarma. IQOption recenze

$50 BONUS ZDARMA bez jakýchkoli závazků

Skvělou věc, kterou ocení nejen začátečníci, ale i zkušenější obchodníci je $50 cashback zdarma. 

V praxi to znamená, že všechny vaše obchody (dokud nedosáhnou částky celkem $50) budou buď pro vás výherní a tedy výdělečné, nebo vám broker peníze vrátí. Tento bonus je ale skvělý v tom, že nemusíte provádět žádné další obchody (jak tomu bývá u jiných bonusů) a všechny peníze si můžete hned vybrat.

Tento bonus dostane každý obchodník binárních opcí, který provede minimální vklad. Minimální vklad u brokera highlow je pouhých $50.

Spread binární opce

Tento typ binárních opcí, který broker HighLow umožňuje obchodníkovi (nám) obchodovat opce a to ne se ziskem 80% nebo dokonce 72% (jako to u brokerů občas bývá) ale se ziskem až 100%. O tomto typu obchodu a jak ho využít již brzo budu sdílet článek, takže zůstaňte naladěni na naši stránku finex.cz

AKTUALIZOVÁNO 2017: Podrobný článek o Spread binárních opcích. Nově tyto opce nenabízí už jenom broker high-low, ale i broker ETX Capital.

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

5 komentářů k “Novinka: Prověřený broker HighLow.net”

 1. Ahoj, mám dotaz, jaký graf zminuje Petr Sanytrák k realizaci obchodů na 5, 10, 15 minut ?
  Chtěl bych tento Tvůj GRAF také vyzkopušet, je to možné ? Díky za vysvětlení.

 2. Ahoj,
  teď jsem na vážkách,protože jsem si chtěl založit ůčet u Stockpair,protože mají časy s expirací 5,10 a 15minut.
  U brokera HighLow tam chybí čas s expirací 10minut.Výhodou je menší minimální vklad + bonus. Asi ho vyzkouším,
  co mi radíš? Ještě zatím obchoduji u TopOption,ale je tam problém s těmi časy expirací.

  Dík za odpověď

  1. Ahoj, je na tobě, pro jakého brokera se rozhodneš. Každopádně u highlow je to s těmi časy expirace také trochu divoké, stejně jako u topoption, v tom u mě stockpair rozhodně vede.

   Poměrně vysoké zhodnocení opce u highlow ale je také výhoda… Záleží, jestli ti dělá problém investovat více (stockpair) nebo ne.

   ŠP

   1. Ahoj,
    díky za odpověď,takže jsem se rozhodl pro Stockpair,hlavně kvůli časům expirací.Moje rozhodnutí nesouviselo
    kvůli financím,ale hlavně abych maximálně využil Tvého grafu,protože se podle něho dají krásně dělat obchody
    5,10 a 15minut,ale ne uTopoption.Ještě jednou díky za informace.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.