BERSI Scalp: Výsledky a dojmy
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Už tomu bude 3 měsíce od zveřejnění naší nejnovější strategie BERSI Scalp. Za tu dobu si strategii stáhlo velké množství jak nových obchodníků, tak i ostřílených matadorů, kteří jsou s námi už od dob BERSI 2.0 a BERSI. (Nyní k dispozici úplně zdarma)

Myslím si, že přišel správný čas na to vyhodnotit, jak strategie funguje, zda je profitabilní a tak dále.

Tak pojďme na to!

Úspěch: Super výsledky u obchodníků

výsledky s bersiNěkteří obchodníci (včetně mě) mají se strategií skvělé výsledky. A já se nedivím, pokud má člověk základní znalosti technické analýzy a dokáže si sám odfiltrovat signály, které mu BERSI Scalp generuje, není důvod, proč by strategie neměla být zisková.

Možná i proto mi chodí do schránky následovné maily (snad se nikdo nenaštve, když zde najde ten svůj 🙂 )

Obchodník 1:
Dobrý den, jen bych se chtěl zeptat na bersi scalp, včera jsem měl volno tak jsem měl čas si pořádně jen jsem si tak přidal adx na kontrolu síly signalu ráno v 8-9 mi vyšlo 9 z deseti a jak píšete v manuálu od 17 hodiny začala síla signálu slábnout, dá se použít vyšší tf třeba 5-15 minut na tuto strategii v pozdějších hodinách? děkuji

Obchodník 2:
velmi dobrá strategie,, už teď překonává všechny možnosti, pokud budete ji nadále vyvíjet a jěště ji  zlepšovat, tak budeme mít opravdu na co koukat

názor obchodníka na strategii bersi
Jeden z mnoha komentářů

Obchodník 3:
Zdravím Štěpáne. Strategie BERSI Scalp funguje na jedničku. Hodně se učím a občas si zaobchoduji. Dal jsem si strop 2.000 Kc denně a to se mi daří dodržovat. Občas jsem nadržený, chtěl bych ještě pokračovat, ale mírním se (tvé rady:-))

názor obchodníka na bersi scalp strategii
Další email který mi přišel 🙂

Ovšem není vše tak růžové, jak se může zdát. Přiznávám to na rovinu, protože ke všem obchodníkům a čtenářům chci být 100% upřímný. Co se tedy se strategií nepovedlo?

Čtěte dál!

Neúspěch:

Hlavním neúspěchem, který jsme spolu s dalšími tradery objevili je to, že strategie se zasekává a občas nefunguje tak, jak by měla. Když jsme s programátory na strategii pracovali, používali jsme totožný Meta Trader 4. Nedošlo nám, že ne každý používá ten samý. Někdo má verzi novější a někdo starší. Nějací obchodníci mají počítače pomalejší než my apod.

To všechno přispívalo k tomu, že se strategie lehce sekala (občas až moc) a na některých počítačích nebylo možné podle ní obchodovat správně. Jsem si vědom i toho, že expirační časy, které v upozorněních vyskakovaly nebyly vždy správné.

Ale nebojte se!

Momentálně na všech nedostatcích pracujeme. Hned, co bude vše vyřešeno a indikátory přeprogramovány do lepší podoby, hned o tom zveřejníme zprávu jak zde na webu, tak ji pravděpodobně rozešleme i emailem. Všichni obchodníci, kteří strategii v minulosti získali, budou mít aktualizaci s mou pomocí samozřejmě zdarma. 🙂

Plán do budoucna

V následujících dnech, jak už jsem řekl, bych chtěl zapracovat na tom, aby strategie BERSI Scalp opravdu na 100% na všech počítačích fungovala tak, jak by měla. Byla moje chyba, že jsem to nezkontroloval dříve – za to se omlouvám. Ale věřím tomu, že mi to prominete a vyzkoušíte i opravenou verzi, která: bude rychlejší, 100% funkční a se správnými expiračními časy.

Další z mých plánů do pár následujících týdnů je i: natočit pár videí o tom, jak se strategií správně obchodovat. Kdy šipky vynechat a kdy naopak provést obchody. Vím, že už je to poměrně přesně vysvětleno v uživatelském manuálu, ale video je dle mého názoru vždy trochu lepší.

✔️️ Stáhněte si BERSI strategie zdarma

Jak určitě víte, BERSI Scalp je nejnovější (třetí) verze ze známé ságy strategií BERSI. Jejími předchůdci byly strategie BERSI a BERSI 2.0, které jsou k dispozici nyní ke stažení úplně zdarma bez jakýchkoli závazků.

Strategie BERSI Srovnání
Porovnání všech třech strategií BERSI

38 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj Štěpáne,nejdříve bych Ti chtěl poděkovat za nás za všechny, kterým neúnavně odpovídáš na naše někdy naivní otázky. I já bych tentokrát potřeboval poradit jak na to. Kdysi jsem si stáhnul Tvojí strategii Bersi 2.0 celkem bez problému ji nainstaloval do MT4. Tentokrát při stahování Bersiscalp také potíže nebyly, ale do MT4 ji nemohu uložit. Hlásí mi to,že soubor má nepodporovaný formát a nebo že byl poškozen. Jel jsem přesně podle Tvého návodu, ale nedaří se.Jestli budeš vědět jak pomoci, tak mi, prosím,poraď. Díky, Milan.

 2. Ahoj Štěpáne. Chtěl bych se zeptat. Podmínky pro zaslání tvé strategie BERSI Scalp jsem splnil. Kdy můžu strategii očekávat?
  Díky za odp.

 3. Ahoj,
  stále mi nejde stahnout strategie, i když jsem si založil ucet u BDSwiss a poslal jsem si tam penize. Mohl by si mi ji poslat na mail?
  Dekuji

 4. ahoj Štěpáne,

  – strategie se mi velmi líbí…., ale jsem asi jediný, který tomu nerozumí,
  – MT4 nainstalováno na 2 PC z iron.fx.com, strašně se to seká….
  – 1PC – Intel(R) Core (TM) i5 CPU660, 3,33GHz, 1,86GB RAM,
  – 2PC – Intel(R) Pentium (R) Dual CPU E2160, 1,8GHz, 3,24GB RAM,

  – pokud nainstaluji tvou šablonu, program se zpomalí, někdy se zablokuje až na 3min, když přijde signál,
  nejde otevřít ani zavřít,

  – asi mám sám takové problémy, ale u tvého videa jsem viděl max. prodlevu 2sec…
  – odpálil jsem celý účet, ale jako zápisné dobrý???
  – jestli chceš, tak to smaž!!!

  zdravím

  Honza

  • Honzo, neházej zbraň do polních rostlin. Se mnou to také pěkně zamávalo. Nejdříve úspěch a potom na co jsem sáhl, tak vše špatně. Třeba jsem pečlivě sledoval obchody a zadával je virtuálně – to se mi líbí, do toho bych šel. 5-6x jsem si takto pohrál, pak přišla šance, která se mi zdála tuty, šel jsem do toho a obchod pochopitelně nevyšel. A to se mi stávalo pravidelně. Přitom jsem se neustále učil, zavedl si obchodní deník, na nástěnku nad stolem, abych to měl na očích, jsem si připíchl důležité poučky a nic platné. Šel jsem od deseti k pěti. Chodil jsem se Štěpánovi vybrečet na rameno a on přislíbil novou strategii. Něco se zlepšilo, něco zhoršilo, ale tak je to u všech nových věcí – musí se vychytat mouchy a pak to bude o.k. Proto ti radím VYTRVEJ a bude to stát za to. Kdyby to šlo jednoduše, tak celý národ sedí u PC a obchoduje. My máme ještě to štěstí, že máme Štěpána a Jirku, tedy GURU, kteří se o nás starají.
   Drž se, chlape.
   Jarda

  • ahoj Štěpáne,
   prosím tě, můžeš mi poslat opravenou verzi na můj e-mail, zkoušel jsem to stáhnout, ale nějak mi to nejde!!!
   předem děkuji

   zdar 😀

   Honza

  • Ahoj Zdeňku, jasně. Dnes jsem od programátora obržel nejnovější verzi, ale ještě tam byly malé chyby. Doufám, že do konce týdne bude finální verze hotová. Tu pošlu několika lidem, kteří mi psali, že jim stará nefungovala. Pokud bude vše OK, nahodím ji online a všechny o tom informuji. 🙂 Je třeba ještě moment vydržet.

 5. Ahojte,
  nepřemýšleli jste Jirko a Štěpáne nad webovou verzí MT4 s Vaší Bersi Scalp?
  Přeci jen nikdo by nemusel nic instalovat a šlo by to odkudkoliv (práce, škola, int. kavárna apod.). Jen se třeba přihlásit do webového rozhraní a tam by byla už nahraná šablona nebo by jsme si jí nahráli.

  Jen takový nápad 🙂

  Děkuji a přeji hodně štěstí! 🙂

  • Ahoj, popravdě přemýšleli a pár týdnů to tak i fungovalo. Problém byl s tím, že jsem musel mít nonstop zaplý počítač. Ale nyní máme nové nápady, tak třeba to vyjde do budoucna 🙂

 6. Pozdravujem všetkých, vdaka za článok a komentáre, bol som presvedčený, že mi to štrajkuje lebo som na MAC-OS a za posledné dva týždne som inštaloval a odinštalovával všelijaké Wineskin-y, PlayOnMac-y. Kedže nie som veľmi softwarovo nadaný, tak som niekoľkokrát rezignoval, až som na ThinkForex narazil na verziu MT4, ktorá bola priamo pre Mac … tož ale tá štrajkuje tiež a niekedy dáva vyslovene opačné signály … vedieť kedy tak obchodujem naopak ;-). Teším sa na opravenú verziu a budem testovat znova.

  • Tomáši, já si před obchodováním otevřu ekonomický kalendář, vypíšu si časy, kdy se bude něco dít a připíchnu si to na nástěnku, abych to měl před očima. Ač neumím anglicky ani ň, vím, že se něco schumelí, neobchoduju a sleduju v udaný čas grafy. I tak mě někdy překvapí obrat. Myslím si, že došlo k nečekané makroekonomické události, která nám s tím zamíchala.

 7. Přidám svou troškou do mlýna: mně se graf sekal jen když jich bylo otevřených hodně, jak jsem měl 3 nebo 4 tak to šlo. Jak říká Jarda když si to sám trochu profiltruješ tak to pak dopadá poměrně dobře, já moc neobchoduju ale za tento týden 5 OK obchodů a jen 1 KO držím palce

 8. Ahoj kolegové. I mě se graf sekal. Nyní mám stažený asi čtvrtý a zatím to jde. Věřím, že to Štěpán s Jirkou vyřeší.
  Jinak strategie o.k., ale sama na obchodování nestačí. Je nutné každý signál profiltrovat. Je lepší si nechat obchod utéct, než zbytečně prodělat.

 9. Souhlasím s ostatními, stačily dva charty a nepoužitelné. Taky rád zkusím novější verzi. Co třeba dát někam odkaz na stažení funkčního Metatraderu 4? Shodou okolností jsem musel svoji verzi smazat a najít funkční verzi je trochu složitější. Na oficiální stránkách se dá sice stáhnout instalačka pro MT4, ale po spuštění se nainstaluje novější MT5. Vypadá to jako by chtěli odstřihnout obchodníky od MT4. Máte někdo jiné zkušenosti?

 10. Ahoj,
  musím potvrdit slova o sekání, prakticky nemožné dál s Bersi Scalp jakkoliv pracovat, přitom obchoduju na počítači pro 3D animaci. Těším se na update, rád dám Bersi Scalp druhou šanci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.