bersi scalp výsledky obchodů
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

S naší strategií BERSI Scalp byly zpočátku menší problémy. Mluvili jsme o tom téměř před měsícem v článku s názvem Výsledky a dojmy obchodníků. Za všechny problémy se omlouvám, ale mám pro vás dobrou zprávu:

Všechny problémy byly vyřešeny.

 • Problém: Strategie se sekala a zpomalovala počítač. – Všechno jsem s pomocí programátora vyřešil a strategie je mnohem rychlejší a neměly by s ní být žádné problémy.
 • Problém: Strategie zobrazovala nesprávné expirační časy. – Chyba byla v kódu, který podle aktuálního timeframe vybíral nejvhodnější expirační doby. To jsem ale vyřešil a tentokrát už se zobrazuje časové rozpětí, pro které je doporučeno obchody provést.

👌 Opravená strategie je povedená

Před tím, než jsem strategii označil za opravenou a fungující jsem ji pro jistotu poslal několika obchodníkům, kteří se starou verzí měli problémy. Ti mi potvrdili, že už funguje a je lepší, než byla dříve. To je fajn, ne? 🙂 Ovšem všechno pro má i své proti. Teď se zobrazuje o něco více signálů, takže je třeba mít oči na stopkách a ty falešné odchytnout a neobchodovat.

bersi scalp názor
Díky všem, kteří se testování nové strategie účastnili

Možná si říkáte, že nedokážete filtrovat obchody (stejně jako odesílatel výše uvedeného mailu odfiltroval těch 7 špatných). To ale není pravda! Díky PDF manuálu, který je součástí strategie, pro vás bude filtrování špatných šipek snadné. Kromě toho momentálně i natáčím pár videí.

A co vůbec v tom PDF manuálu naleznete? Podívejte se níže

Obsah uživatelského manuálu
Obsah manuálu, který je součástí strategie

🆗 Mé úspěšné obchody

Hned co jsem strategii měl ve finální verzi, neváhal jsem a udělal pár obchodů. Jak můžete vidět na obrázcích níže, výsledky jsou více, než uspokojivé. 🙂

2 obchody s BERSI Scalp
Mé úplně první 2 obchody s nejnovější verzí strategie.

 

Jak s BERSI Scalp obchodovat?

Vstupovat do obchodu tedy doporučuji pouze pokud se zobrazí šipka. Pozor ale! Zobrazení šipky ještě neznamená 100% úspěšný obchod.

Je třeba šipky tzv. profiltrovat. To znamená, že podle pravidel popsaných výše prozkoumáme, zda je vhodné do obchodu vstoupit, či ne. Pokud bude např. šipka pár pipů od weekly linie, do obchodu bych nevstupoval. A stejně tak, pokud se cena blíží nějaké majoritní resistenci, nebo supportu.

Naopak, pokud bude šipka ve směru odrazu od silné supportní linie, klidně bych v tomto případě otevřel ve stejném směru obchody dva.

Vše je pouze o cviku a ztotožnění se se strategií. Proto doporučuji ji ze začátku zkoušet pouze na demo účtu např. na Finex.cz– Demo účet zdarma.


– Výňatek z uživatelského manuálu, který je součástí strategie.

📈 Plán do budoucna

Jak už jsem psal v minulém článku, v následujících dnech/týdnech bych rád zapracoval na video-návodech k použití strategie. Je to něco, o co mě spousta z vás prosila a rád vám vyhovím. Prostě jednoduše budu nahrávat, když sám obchoduji. Udělám k tomu nějaký krátký komentář a doufám, že vám to pomůže. Teď momenátlně mám natočená asi 3 videa, která budu postupně zveřejňovat. 😉

Na obrázku níže můžete vidět, jak nádherně lze šipek využít v případě, že se cena dotkne automaticky vyznačené linie a zobrazí se šipka.

obchodní výsledky

Samozřejmě vše dopadlo dobře 🙂

bersi scalp strategie výsledky

✔️️ Stáhněte si BERSI strategie

Jak určitě víte, BERSI Scalp je nejnovější verze ze známé ságy strategií BERSI. Jejími předchůdci byly strategie BERSI a BERSI 2.0, které jsou k dispozici nyní ke stažení úplně zdarma bez jakýchkoli závazků, bez zadávání emailu nebo čehokoli jiného. Takže si můžete plus minus vyzkoušet, do čeho jdete. 🙂

59 KOMENTÁŘE

 1. vždy když chci zkontrolovat delší čas rámec na timeframu 5 dám zpátky signál zmizí jak tomu mám rozumnět dík

 2. čauky,jedu tu strategiji brsi scalp jenom by mne zjímalo ty tenký linie Fibo když maj malé rozpětí a skáčou šipky jak obchodovat

 3. Ahoj Štěpáne, neumím stáhnout BERSI Scalp. Na TopBinary jsem si založil účet, nabil, včera mi to aktivovali. Prosímtě pomůžeš mi? Pořád mi to píše, že klíč není aktivní. Už si nevím rady.

 4. Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně šipek. Aktualizují se mi jednou za dva – tři dny. Nevíte, kde by mohl být problém? Díky

 5. Zdravím,
  BERSI sclap. Dá sa stiahnuť iba po registrácií na TOP BINARY . Alebo stačí IQoption??
  ďakujem za odpoveď …

 6. Zdravím, je zde někdo, kdo podle strategie obchoduje úspěšně delší dobu? Mě se zatím příliš nedaří – takže pokud byste byli ochotni vyměnit pár emailů a trochu poradit, byl bych Vám velmi zavázán. Díky!

   • Nezobrazují se mi šipky, celý MT4 se mi šíleně seká, zasekává i na několik minut, některé šipky, když už se tedy objeví, tak po přepnutí aktualizaci grafu zase zmizí… Já fakt nevím, proč tady lidi tak obelháváte… A nebo k tomu máte nějaké racionální vyjádření???

 7. Je možné strategii BERSI Scalp získat i jinak? Třeba alespoň jako TRIAL verzi na vyzkoušení? Jsem začátečník a podmínky pořízení strategie jsou pro mě velkým krokem.

 8. Zatiaľ testujem len prvý deň a taka vec ktorú by som potreboval ozrejmit je, kedy aký čas expiracie zvoliť.

  Niekedy príde signál napr. na CALL a dám minutovu expiraciu. Výsledok je OTM ale keby som to dal na 5 minút bolo by to ITM.

  Alebo naopak. Dám CALL na 5 minút. Po 5 minútach je to OTM ale keby dám na 1 minútu tak je to ITM.

  Existuje na toto nejaké riešenie kedy je vhodné akú dĺžku expiracie zvoliť?

  • Ahoj Romane,

   každý obchodník má svůj osobitý styl. Někdo obchoduje podle M1, někdo M5, někdo M15. Někdo se kouká na vše dohromady. Kromě toho každý obchod otevírá jindy, někdo po šipce, někdo na konci svíce, někdo si třeba počká na korekci (já 🙂 ) takže nelze doporučit jednu věc každému stejnou.

   Určitě bych to být tebou zkoušel buď na demo (klidně u nás na webu zdarma) nebo s malými částkami a pomalu si zvykal co vychází nejlépe.

   ŠP

   • Čo to znamená že si pockas na korekciu? Mohol by program aj vypisovať k Alertu presné číslo pri ktorom dá signál. Viem ze keď prídem myškou na šípku tak ho tam napíše ale dá len pár desatinných miest a niekedy prehram len o povedzme 0,0010 pinu. Neviem ci som sa správne vyjadril dúfam že si ma pochopil, ešte sa stále učím. Dik.

 9. Je to jednoduché. Jestli se někomu Štěpánova strategie jeví jako podvod, nemusí podle ni obchodovat. Já měl období, kdy mi připadalo, že strategie jde proti mě. Mnoho ztrátových obchodů mě málem vyřadilo ze hry. Pak jsem si udělal osobní inventuru a výsledek byl ten, že chyba není ve strategii, ale mezi židlí a klávesnicí. Unáhlenost, polovičatá lustrace signálů a snaha o “rychlé prachy”, to byl ten zakopaný pes. Nic a nikdo není dokonalý. To platí i o předmětu naší diskuse. Uvědomte si, že strategie je návod a ne řešení! Kdyby tento způsob byl jednoduchou cestou k penězům, tak by celý národ praštil s prací a doma mlátil do compu. Kluci odvedli obrovský kus práce a místo aby si hráli sami na svém písečku, dali nám stejnou šanci, jakou mají oni. Za to jim patří náš dík.

 10. Je někde nějaký důkaz? Ideálně video, kde díky BERSI vyděláš nějaké peníze? Co jsem slyšel, tak se jedná o podvod, ale tomu se mi věřit nechce. Tak nevím, jestli mají pravdu, a nebo se ti snaží konkurovat a hází na tebe špínu :/

  • Ahoj,

   samozřejmě jsem už několik videí zveřejnil. Momentálně se domlouvám s jedním z obchodníků, kteří strategii mají a jsou mi vděční, protože jim strategie taky funguje. Doufám že vše klapne a zveřejním (buď já nebo on) i jeho zkušenosti a rady ve formě videa.

   Nepotřebuji nikoho přesvědčovat, už mi to bohužel za těch pár měsíců stačilo. Strategie mi funguje a stejně tak i mnoho dalším lidem, kteří mi píšou děkovné dopisy – právě pro těchto X lidí to dělám, to mě naplňuje. Díky jim za to.

   ŠP

  • Ahoj.
   Sem nováček v obchodovaní.
   Teprve poznávam co a jak pomaličku se učím ,stáhla sem strategii bersi scalp.Chvíli trvalo než sem pochopila strategii jak co funguje.Strategii budu používat vždy! Sem s ní spokojena!Mne rozhodne funguje.Ano mám i prodelečne obchody ale je to moje chyba ješte nedokážu správne rozeznat všechny šipky kdy vstoupit do obchodu.Budu se snažit co nejdříve natočit video jak mi to funguje.Sem pracovne vytížena ale to se vdaka strategii bersi scalp rychle zmeni.
   Sˇtepána vůbec neznam jen sem četla co psal a skusila sem to.Nedelám mu žádnou reklamu .Není potřeba tomu věřit ani ja nevěřila.Proste sem to jen skusila to je vše.

 11. Strategie, vubec nefunguje při přepínaní v timeframech a nslednem vraceni sipky zmizi, v historii zustava ji pouze sipky ktere znacili uspesny obchod, nikoliv ty ktere skoncili neuspechem.

  • Mám úplně stejný postřeh – šipky při přepnutí a vrácení v timeframech mizí a zůstávají jen ty úspěšné, časově daleko zpět. Minulý týden jsem měl mnoho protichůdných signálů v minutových intervalech, zejména na TM1.
   Strategie Bersi Scalp mě velice zklamala, přestože pečlivě filtruji signály. V minulosti neseděly časy expirace, nyní pořád mizí šipky, nebo naskakují těsně po sobě v opačných směrech (zejména na TF1).
   Podle Bersi už neobchoduji a ze strategie používám jen fibo linie.
   Přes naprostou většinu kladných ohlasů (nápadně podezřelé, ne?), mě strategie zcela zklamala. Rozhodně není pro začátečníky, vyžaduje zkušenosti a velké znalosti při filtrování šipek, obchodování jen v omezených denních časech (ne ráno, ne večer). Binární opce jsem začal obchodovat před čtyřmi lety a tohle jsou mé postřehy, určitě ne z pohledu začátečníka.
   Proč mě napadá, že jde opět o další podvod?
   Biker

    • Přišlo mi divné, že na netu není jediná kladná recenze. Všechny kladně jsou neobjektivní a navíc psané z také účtů Štěpána.

    • Jasný podvod, když se snažím napsat něco kritického na Š.P., tak mi to tento web zakáže… Čím to asi bude? 🙂

     • Ahoj, nevím o čem mluvíš. Žádný komentář jsme nikdy z webu nesmazali. Důkazem může být i to, že právě tento komentář tu stále je.

      Pro “tvojtatko” neodpovím do 3 dnů, to je divné, že? Když je víkend, tak si taky rád občas od počítače odpočnu. Navíc mi denně chodí (nekecám) desítky mailů takže pro mě není jednoduché to vše zvládat.

 12. Ahoj Stepane.

  Mam taky istý problém ako aj ostatní ze peniaze uz su na účte ale stiahnuť sa mi stále nedá. Písal som aj mail. Vieme sa nato pozrieť? Ďakujem

 13. Zatím jse se strategií neměl tu čest se seznámit, ale asi se do toho brzo pustím. Už jsem o ní pár zmíňek na českém trhu zaslechl, tak by bylo na čase to vyzkoušet osobně. Že by byla bersi scalp mým spasitelem, no uvidíme. V každém případě děkuji chlapci, že se o nás obchodníky takto staráte.

 14. Zdravím pane Petřivý,

  chtěl bych vám moc poděkovat za tuto i ostatní strategie, které jste společně s Jirkou vyvinuli. Jedná se o opravdu unikátní produkt, který nemá na českém trhu obdoby. Párkrát mě strategie zklamala ale ve většině případů jsem měl ziskové obchody a i díky tomu jsem za necelý rok dostáhl 15% zhodnocení svého účtu, s čímž jsem velice spokojený.

  Ještě jednou bych vám chtěl za strategii poděkovat a doufám, že s vývojem dalších strategií budete úspěšně pokračovat.

  Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
  Ludvík Novotný

 15. Zdravim Vas,
  bohuzial, nejde mi stiahnut z odkazu, ktory som dostal na email aj ked som pokracoval podla pokynov v emaili.

 16. Nová Besi strategie se teď jeví jako velmi dobrá. Od rána obchoduji a zatím vidím velký úspěch. Díky za opravu chyb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.