bersi scalp
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Vím, že spousta z vás už slyšela o nové strategii BERSI Scalp. Najdou se mezi vámi i tací, kteří si strategii stáhli a nyní s ní obchodují. Ale určitě se mezi našimi čtenáři pohybují i lidé, kteří o ní nic nevědí.

Proto bych vám ji chtěl teď v rychlosti lehce představit a ukázat, jak se používá. Níže na videu najdete všechny možné informace z praxe – jak strategie vypadá, jak se používá a pár živých obchodů.


Jak s BERSI Scalp obchodovat?

Vstupovat do obchodu tedy doporučuji pouze pokud se zobrazí šipka. Pozor ale! Zobrazení šipky ještě neznamená 100% úspěšný obchod.

Je třeba šipky tzv. profiltrovat. To znamená, že podle pravidel popsaných výše prozkoumáme, zda je vhodné do obchodu vstoupit, či ne. Pokud bude např. šipka pár pipů od weekly linie, do obchodu bych nevstupoval. A stejně tak, pokud se cena blíží nějaké majoritní resistenci, nebo supportu.

Naopak, pokud bude šipka ve směru odrazu od silné supportní linie, klidně bych v tomto případě otevřel ve stejném směru obchody dva.

Vše je pouze o cviku a ztotožnění se se strategií. Proto doporučuji ji ze začátku zkoušet pouze na demo účtu např. na Finex.cz Demo účet zdarma.

– Výňatek z uživatelského manuálu, který je součástí strategie.

48 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, prosím o radu ohledně strategie BERSI Scalp:
  Několik měsíců mám aktivní účet u TopBinary a o BERSI Scalp jsem se dozvěděl až nyní. Snaha o stažení strategie končí z jakýchkoli odkazů stejně…výzvou k založení účtu u brokera a k vložení peněz na účet, což mám samozřejmě již dávno splněno. Obdržel jsem i mail s licenčním číslem strategie, ale všechny odkazy vedou opět k založení účtu a k vkladu peněz. Lze strategii získat zpětně, aniž bych si musel zakládat druhý účet?

 2. Ahoj Štěpáne,

  udělal jsem všechno podle návodu, ale nejde mi to furt stáhnout. prosím o pomoc.

  S pozdravem
  Tomáš

 3. Dobrý den, založil jsem si účet u TOPBinary a nabil peníze, ale strategie BERSI Scal mi stále nejde stáhnout. Můžete mi jí prosím zaslat na e-amil ke stažení? Děkuji moc. S pozdravem Jiří Hruška

 4. Ahoj Štěpáne,

  předně chci poděkovat tobě a všem, kdo tyto stránky tvoří. Velmi užitečné informace, stručně a jasně vysvětlené strategie, aktualizované recenze o brokerech apod. Všechna čest. Nicméně prosím o radu, nejde mi stáhnout BERSI Scalp z odkazu, který přišel na mail po registraci na TopBinary. Mohl bys mi poradit, co v takovém případě dělat? Ještě bych se chtěl zeptat, zdali BERSI Scalp funguje i pro MetaTrader 5. Předem díky.

 5. Ahoj Štepáne,
  postupoval jsem podle kroků pro získání strategie BERSI Scalp, ale strategie mi nejde stále stáhnout. Je možné zjistit, kde se stala chyba?

  Díky za kladné vyřízení

  S pozdravem

 6. 1) strategie stažena, ale přes několikadenní používání se neobjevila ještě žádná šipka, co mám udělat aby to fungovalo ?
  2) Alert – vše zapnuto, ale mimo zvuků se nic jiného neobjevuje; stejný dotaz jako výše
  3) Fibo linie fungují, ale zatím nevím na jaké období je nastavit (poslední uptrend – downtrend)?
  4) možná dotaz, který je mimo, ale IB weekly linie jsou automatické nebo je nastavuji já?

  Předem děkuji za odpověď. Pokud by mi někdo z traderů chtěl pomoci – konzultacemi, nebo vzájemnými radami, budu rád. Prosím ozvěte se – začínám a chci se vyvarovat zbytečných chyb. Díky !!!!

  • Ahoj, rovnou odpovím na otázky:

   1) Indikátory je třeba vložit do správné složky (podle návodu v přiloženém PDF) – pokud jsi to udělal, přidej si prosím BERSI Scalping indikátor ručně
   2) to bude vyřešeno samo po přidání indikátoru
   3) Mně to nejvíce vyhovuje tak, jak to tam je nastavené. Jinak ano máš pravdu
   4) Weekly se samozřejmě nastavují samy. Ale v pondělí doporučuji brát je s rezervou, protože se ještě mohou pohybovat. Od úterý se ale už nehnou a zůstávají

   Hodně štěstí kamaráde

   • Díky za rychlou odpověď, ale stále je někde chyba:

    1) indikátory přesně podle PDF návodu
    2) BERSI Scalping vložen ručně

    Výsledek = O , tj. šipky žádné, alert žádný, weekly nikde

    Už nevím co dál. Závidím těm, kterým to funguje. Potřebuji záchranné lano. Díky.

    Petr

 7. Ahoj Štěpáne,
  Už něco přes rok a půl se zajímám o obchodování binárních opcí, o kterých jsem se dozvěděl právě z těchto stránek. Od té doby studuji různé strategie, money managment a hodně jsem obchodoval na demo účtech (pomocí kuličkové strategie nebo BOKAY strategie). Bohužel jsem zažil velmi nepříjemný zážitek, bylo to asi v půlce srpna, kdy jsem uvěřil (odstupem času nemohu uvěřit jak jsem byl zaslepený a hloupý) podvodu zvanému “BINARY OPTION ROBOT”. Prvních asi 10 obchodů bylo jakž-takž ziskových a to ve mě probudilo pocit jako když na ruleťě vsadíš na “0” a ona padne 🙂 Nicméně asi za 15minut jsem byl z původních €500 asi na €80, takže si asi dovedeš představit mé pocity 🙁 Ovšem, nevzdal jsem se a nepřestal jsem se binárním opcím věnovat. Nyní chci zase začít obchodovat a rozhodl jsem se že použiju Tvou strategii BERSI Scalp a chtěl jsem se ujistit přímo od tebe, že správnost signálů Tvé strategie je skutečně na takové úrovni jak uvádíš, né že bych ti nevěřil a po mých zkušenostech se prostě chci ujistit.

  Děkuji za odpověď.

 8. Ahoj Štěpáne.
  Chtěl bych poděkovat za výbornou strategii. Funguje výborně, samozřejmě člověk nesmí bezhlavě obchodovat všechny signály, co se objeví. Chce to sledovat i jiný TF než M1 a není problém být dlouhodobě ziskový. Ještě jednou díky.

 9. Ahoj Štěpáne,
  psala jsem Ti nejen na FB, ale i přes formulář u bersi scalp. Na email mi přišel odkaz, kde se mám registrovat a vložit peníze a poté jsem si chtěla stáhnout strategii a odkaz mi nefungoval. 🙁 Prosím, poradíš, co mám dělat, abych strategii získala?
  Zatím ahoj a děkuji za vyřízení.

 10. Ahoj lidi.
  Omlouvám se,vím že to sem asi nepatří ale kam jinam pro pomoc než pod asi nejčtenějčí Štěpánův článek
  🙂 Prosím o pomoc.Jednou jsem někde narazil na video jak se do MT4 vkládá jiný TF jako např.2 min 2 hod atd.Myslím přímo přepínat čas v MT a ne otvírat offline.Teď ho bohužel nemohu najít.Pokud by někdo věděl odkaz nebo nějakou radu budu rád. Předem díky moc ještě jednou a přeji příjemné svátky.

 11. Ahoj Štěpáne,
  udělal jsem registraci, deposit ok, verifikace/aktivace ok. Ale nejde mne stáhnout BERSI.

  Děkuji za info,
  RW

 12. Jsem začátečník. Jak jsme říkali na vojně:”Ještě mi hoří vajgl u brány”, ale je to super! Nalezl jsem kuličkovou strategii a nevěřím! První den výdělek 3.808(10 her, 3 prohry). Druhý den za hodinu 3.157(5 her, 1 prohra). Kluci bravo!!! Udělali jste mi na starý kolena(50 let, z toho 25 let u hasičů na výjezdu) radost a přinesli jste mi klid. Z mého povolání jsem musel odejít kvůli zničené páteři. Mám ID a určitě tušíte, jak jsem na tom finančně. Nyní, díky vašemu umu a pracovitosti, začnu konečně zase žít. Slovy nejde vyjádřit můj vděk. Přesto – kluci děkuji!

  • Ahoj Jardo!

   Díky za zprávu, jsme rádi, že se daří. Jinak bych ale 100% doporučil zdokonalovat se v technicke analyze!! Protože jen tak indikátory (a hlavně těmi z kuličkové strategie) to samo do nekonečna nepujde.

   Hodně štěstí i nadále

   • Určitě se budu učit a posouvat se dál. Když na sobě člověk nepracuje, tak zakrní a mě navíc toto téma opravdu zajímá. Měl jsem kliku, že jsem tě objevil.

    • Jardo, prosim, je mozne se s tebou soukrome zkontaktovat ohl.obchodovani opci dle BersiScalp, treba na skypu…???? predem ti dekuji…skype: hanace3

 13. velmi dobrá strategie,, už teď překonává všechny možnosti, pokud budete ji nadále vyvíjet a jěště ji zlepšovat, tak budeme mít opravdu na co koukat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.