Nečekané ohlasy od uživatelů BERSI 2.0

Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Je to téměř měsíc, co byla poprvé odhalena strategie BERSI 2.0 pro veřejnost. Jak to tak bývá, naše strategie se znovu stala jedním z omílaných témat všude možně po internetu. Dnes jsem se rozhodl nějaké stránky projet a zjistil jsem pár věcí. Jakých? Pro odpověď čtěte dále.

Kladné ohlasy

Za všechny děkovné emaily, které mi chodí jsem nesmírně rád a chtěl bych všem, kdo mi je poslali, popřát hodně štěstí v dalších obchodovacích týdnech a měsících. Jak se zdá, spousta obchodníků strategii skutečně pochopila a to přineslo růže.

vdecny email
Jeden z emailů, které jsem obdržel

Další velice pěkná věc, kterou mi poslal jeden ze schopných obchodníků je analýza mé vlastní strategie. 🙂 Přišlo mi pár obrázků, na kterých obchodník (jestli se chceš přiznat, ozvi se v komentářích 🙂 ) vysvětluje principy strategie, které jemu samotnému vydělávají.

analyza v meta traderu
Analýza BERSI 2.0 od čtenáře

Další kladné ohlasy

Občas se stane, že i do komentářů dole pod strategií na bersistrategy.com někdo napíše, jak mu strategie vychází. Na to se podívejte sami.

Záporné ohlasy

Strategie má pochopitelně i ohlasy od lidí, kterým se nelíbí. Tím se nebudu tajit, je to tak.

Co mě ale překvapilo je jedna věc. Lidé na internetu píší i to, že jim strategie nefunguje a že je k ničemu. Po dalším zkoumání jsem ale zjistil zásadní věc: nikdo z těchto lidí strategii ani sám nevyzkoušel.

bullshit-reakce
Autor komentáře samozřejmě neodpověděl, protože o strategii ve skutečnosti nic neví.

A proč tedy píší takovéto komentáře? To nevím. A upřímně, ač to není hezké, je mi to jedno – mně strategie funguje. Stejně jako spoustě dalším lidem, se kterými jsem denně v kontaktu pomocí VIP Sekce.

přípitek na všechny obchodníky

ZKUŠENOSTI S OBCHODOVÁNÍM

Máte se strategií zkušenosti? Nebojte se je zveřejnit níže do komentářů.

12 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj Štěpáne,
  ráda bych si v budoucnu stáhla Tvoji strategii BERSI 2.0. Momentálně jsem zaregistrována na OptionTrade a založila jsem si zdarma DEMO-účet. Když po měsíci, se přes Tvoje stránky přihlásím k brokerovi a vložím dodatečně 200 USD, obdržím od Tebe zdarma tuto strategii?

 2. Ahoj,
  Mohu vás poprosit o radu, který broker je pro strategii Bersi nejvhodnější (Stockpair či Optiontime)? Kterého z nich používáte? Jedná se mi především o dobu expirace.

  Děkuji 🙂

  • Ahoj Petulo,

   pro předešlou verzi byl lepší stockpair, protože opravdu bazírovala na přesné expiraci. Teď se ovšem uchyluji spíše k OptionTime z důvodu možnosti využití rolloveru a touch a notouch opcí, ale vesměs obchoduji u obou brokerů.

   Teď už je na vás, který broker se vám více líbí a určitě bych vám klidně i doporučil, stejně jako já, obchodovat u obou. 🙂

   ŠP

 3. Já teda nevím, kde se všechny ty ohlasy, že je ta strategie tak dobrá berou…Sám strategii BERSI mám a vyšel mi zatím jenom 1 obchod ze 6….Z 200 dolarů mám už jen 82…To by mě teda zajímalo jak to dostanu zpět.

  Díky Petr

 4. Už jsem o strategii BERSI slyšel, začínám uvažovat, že bych to také zkusil. V poslední době se mi moc nedaří, tak snad by mi to pomohlo.

 5. Já jsem třeba BERSI vyzkoušel.. Nic me to nestalo a učet bych si stejně někde založit musel tak jsem si řekl proč ne.. No a zatím teda dobrý.. 🙂 🙂 Žádné závratné výdělky jako třeba Tomáš Stodola 🙂 🙂 Ale je to dobrý

 6. Jak se říká kluci, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Pokud budete někdy něco dělat a budete v tom úspěšní, vždy se najdou lidé, kteří vás budou “hejtovat” Vždy to tak bylo a vždy to tak bude. Stává se to velice často, že někdo na něco nadává, přitom o tom neví absolutně nic ani to sám nevyzkoušel, jako tady se strategií bersi. Pokud se nad tím zamyslíte, tak je to prostě holý nesmyl, aby někdo nadával na něco co nikdy nevyzkoušel a nerozumí tomu. Tak asi to dělá, protože se nudí, nebo nevím, žádný jiný důvod nevidím. To čemu nerozumím, tak k tomu se prostě nevyjadřuji. Stejné, jako kdybych já komentoval dění na politické scéně, když tomu absolutně nerozumím. Nebudu říkat, že ANO je dobrý, nebo TOP 09, protože se o to nezajímám. No asi tak 😀 Jinak děkuji za strategii, zatím z 12 obchodů vyšlo 9, tak uvidíme, jak to půjde dál.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.