Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: AutoTrader pro signály od TheRealSignals

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

therealsignals autotraderTheRealSignals je podle mě tím nejlepším poskytovatelem signálů na binární opce. A tento měsíc se udála ne jedna, ale rovnou dvě veliké novinky, které se točí právě okolo tohoto poskytovatele signálů. A díky těmto novinkám už konečně poznáme, zda tyto signály opravdu fungují a jsou výdělečné.

Ale nepředbíhejme, nejprve první novinka:

TheRealSignals na měsíc zdarma

Ano, ještě 2 dny a obchodní měsíc duben je u konce. Celý tento měsíc bylo možné využívat obchodní signály TheRealSignals zdarma, informovali jsme vás o tom zde: Vyzkoušejte si signály v dubnu zdarma. A jak to nakonec dopadlo?

  • Celkem vyslaných signálů: 26 (v průměru 3 signály za 2 dny)
  • Výdělečných obchodů: 16 (61%)

Pokud bychom obchodovali všechny signály u brokera IQ Option s částkou 50 USD, celkově bychom za tuto dobu byli v zisku 132 USD. Vezmeme-li v potaz to, že signály byly zdarma, je to poměrně dobrý výsledek. Kdybychom za ně ale museli platit, měli by se do příště zlepšit.

Výše uvedené informace byly napsány v 16:00 2 dny před koncem měsíce, je možné, že se od té doby ještě pár signálů objevilo, ale ty nejsou zohledněny.

Automatický obchodní systém TRS

Dne 19. 4. vyšla na jejich webu zpráva o tom, že do budoucna připravují rozšíření do Meta Trader 4, které bude automaticky všehny signály obchodovat. Do budoucna tedy odpadne nutnost u počítače být celý den a i tak bude možné pomocí therealsignals obchodovat, to zní velice lákavě!

Od té doby neuběhl ani týden a toto rozšíření už je k dispozici (více info zde – v angličtině)

Ovšem autoři tohoto softwaru upozorňují na následující:

    • Veřejné testování je opravdu pouze testování nového softwaru, takže stát se může cokoli. Stejně tak budou i do programu stále přidávány nové funkce.
    • Signály bude možné obchodovat i normálně, tedy bez autotradingu. Prostě tak jako doposud, nikdo tedy autotrader nebude muset používat, pokud nebude chtít.

Obě (manuální a automatické) obchodování ukazuje ty samé obchodyMomentálně je doporučeno obchodovat pouze na DEMO účtu – protože se stále jedná pouze o test.

Takže konečně budeme všichni bohatí?

Myslím si, že je to super dobrý nápad. Rád budu tento software testovat a psát o něm – konečně poznáme, zda se opravdu vyplatí tohoto poskytovatele zvolit.

Bude software 100% profitabilní? To by teoreticky znamenalo, že do budoucna všichni budeme používat tento software a všichni budeme bohatí. No nemyslím si že to bude tak růžové – uvidíme, jak to dopadne a jaké nevýhody to bude mít.

Sledujte náš meta trader seriál, kde najdete návody a informace o tom, jak software použít apod.

Videopředstavení softwaru v MT4

Více inforamcí o TheRealSignals:

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

1 Komentář k “Novinka: AutoTrader pro signály od TheRealSignals”

  1. Ano – je pravda, že sám nedoporučuji obchodovat podle automatických signálů téměř v žádném případě. Tady je ale situace jiná – signály vysílají lidé, takže už jsou předselektované a vyfiltrované. Ovšem riziko to s sebou nese a je jen na každém z nás, zda jsme ochotni ho podstoupit. Já na zkoušku určitě ano.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.