Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

9. 10. ETX Webinář zdarma (Supporty a Resistence)

Dne 9. 10. 2014 ve 20:00 se uskuteční webinář poskytovaný brokerem ETX Capital.

Ve webináři se bude probírat téma Supporty a resistence. Toto je zpráva, kterou jsem obdržel:

“The Trend Is Your Friend” Along With Support and Resistance 

Support and resistance are undoubtedly two of the most highly discussed attributes of technical analysis and every trader should at least understand what and how to read these lines. Many binary option traders trade from economic events and news, but knowing how far an asset might move before reversing course can be very helpful. This webinar will attempt to clarify the complexity surrounding these concepts by focusing on the basics of what traders need to know. You’ll learn that these terms are used by traders to refer to price levels on charts that tend to act as moving barriers which slows or prevents the price of an asset from getting pushed in a certain direction. 

Your presenter, Barry Norman, has 30 years of financial and market knowledge and experience and has just published his third book on binary options trading. 

Vše bude úplně zdarma a registrovat se můžete zde: Registrace do webináře.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Já se ho také budu účastnit, tak se tam potkáme! 🙂

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.