Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

5 nejdůležitějších tipů, kterých byste se měli držet

Níže mám pro vás připraveno pár tipů, kterých se musíte za každou cenu držet. (OK – Držet se jich nemusíte, ale měli by jste)

1) Nikdy neobchodujte s více,…

penezenka_prazdna….než si můžete dovolit ztratit. Jak už jsme zmínili, ve světě obchodu není nic jisté. Můžete mít nejlepší strategii, ale vždy se může stát, že obchod nevyjde. Naše doporučení: nikdy neobchodujte s více, než 5 % nebo 10 % vašeho vkladu, obzvláště, pokud jste v obchodování nováčky.

2) Vaše cíle musí být…

Green arrow…realistické. Pokud vložíte k brokerovi $200, nemůžete čekat, že druhý den už budete na účtě mít $500. To by vedlo k tomu, že budete riskovat až příliš a vše ztratíte. Pokud myslíte obchod s opcemi vážně, neobchodujte stylem “ruleta”!

3) Vzdělávejte se

book_and_applesI ti nejlepší obchodníci a investoři se neustále musí vzdělávat, aby byli v obraze. Čtěte si o nejnovějších brokerech, strategiích a tipech na internetu. Určitě vám to pomůže rozšířit si obzory a mít více úspěšných obchodů. Mějte ale na paměti, že ne každý zdroj je důvěryhodný! Například broker topoption nabízí celou akademii naučných videí a elektronických knih!

4) Vaše psychika je Váš…

gambler-losing….nepřítel. Ačkoliv to může znít hloupě, je to tak. Pokud ji neumíte ovládat. Lidé jsou od přírody chamtiví tvorové. V žádném případě neporušujte pravidlo č. 1 – ani když vám právě 5 obchodů za sebou skončilo out-of-money.

Mohli byste si říct “Teď mi to pětkrát nevyšlo, tak tam zkusím prdnout pětinásobek, a když vyhraju, mám to vše zpět,” ale to vám může vyjít jednou, nebo dvakrát. Pokud vám to nevyjde, budete velice zklamaní a k tomu bez peněz. Budete naštvaní, že jsou binární opce nesmysl a že se na nich stejně nedají vydělat peníze. Ale ve skutečnosti je to naopak, jen musíte vědět, kdy přestat a držet se pevně daných bodů.

Veřte mi, byl jsem tam a znám to. 🙂

5) Začínejte pomalu,…

czechset6r..ale jistě! Pokud jste v obchodování nováčky, v žádném případě po dobu několika týdnů/měsíců neobchodujte s velkými hodnotami. Koukněme se na modelový příklad:

Vložíte $200.
Obchodujete pouze s $10 najednou. (= 5 % vkladu)
Denně uděláte 10 obchodů, při výherním poměru 70 %. (=3 obchody skončí out-of-money a 7 in-money)
Při 70% profitu jste za den udělali $19 čistého zisku.
To je 380 Kč za jeden den. Při obchodování od pondělí do pátku by to dělalo téměř 8 000 měsíčně.
A to se vám nezdálo profitabilní obchodovat pouze s $10. 🙂 

A to ani nemluvíme o tom, že si můžete obchodování vyzkoušet na demo účtu. Tam pak odpadá jakékoli riziko spojené se ztrátou kapitálu. Pokud proděláte, stačí aktualizovat stránku a peníze máte znovu.

Demo účet u brokera TopOption

Chcete si vyzkoušet obchodování binárních opcí s brokerem topoption a přitom neriskovat ani halíř? Demo účet u brokera TopOption je skvělé místo, kde začít. TopOption demo účet sice přímo nenabízí, ale získat ho přece jen můžeme. Stačí provést vklad minimálně $ 200 a kontaktovat zákaznickou podporu.

Operátor zákaznické podpory nám demo účet nastaví a my si poté vždy při přihlašování můžeme vybrat, zda se chceme přihlásit a obchodovat se skutečnými penězi, nebo s penězi na demo účtu.

Ačkoli mnoho obchodníků namítá, že peníze vkládat nechce, existuje řešení. Peníze si hned po aktivování demo účtu můžete nechat zaslat zpět na váš bankovní účet. Budete je tam mít během 3 pracovních dní. Nic neriskujete a demo účet můžete mít tedy úplně zadarmo.

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “5 nejdůležitějších tipů, kterých byste se měli držet”

  1. Jak by mělo jít začít obchodovat opce s 200 USD? Podle mě minimální rozumní vklad je 10.000 USD a i to je spíš málo, tak na hraní pro děti.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.