Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

15. díl Seriálu technické analýzy – Pomocník k BERSI 2.0

Ahoj, jelikož se Štěpánovi můj minulý článek líbil, tak jsem dostal požehnání a možnost znovu něco napsat. Jak jistě víte, patřím také mezi obchodníky a uživatele BERSI 2.0, která mi značně pomohla v obchodování s binárními opcemi a díky které jsem profitabilní.

Tuto strategii určitě používá již několik obchodníků, ale i přesto má každý svůj styl. Obchodníci zkouší, experimentují a případně hledají další cestu, jak zvýšit svůj zisk. Já osobně jsem taky takový způsob hledal. Zabralo mi to dost času a práce. Analyzoval jsem svíce v grafu, chování před dovršením některých z linií, odrazy, cenové formace, pinbary, three line strike atp. Nyní si pojďme něco říct o analýze svící v grafu před vstupem do obchodu při použítí BERSI.

Můj nejoblíbenější typ obchodování je s expirací 5-15 minut při použití a analýzy grafu na M1 timeframe. Dobu expirace volím vždy podle odrazové linie, trendu a především tvaru svíce.

Tvary svící Vám mohou leckdy mnohé napovědět, především na jakou dobu zvolit investici. Můj osvědčený postup: čím delší předchozí svíce je, tím zvolím kratší dobu expirace.

Ukázky svící

  1. Svíce bez knotuSvíce bez knotu.

Tato svíce se vyskytuje občas a není dobré podle ní obchodovat. Nemá knot, nemá nic, co by nám mohlo pomoci a napovědět. Tudíž nevíme, jakým směrem se cena vydá.

  1. Dlouhá svíceDlouhá svíce.

Tato svíce a následná šipka k obchodu bývá také velice zrádná. Při této situaci nemůžeme předpovědět zda cena skutečně půjde dolů, nebo bude následovat korekce. Šance je asi 50%. Pozor na to.

Odraz od resistance

  1. Odraz od Weekly (vpravo)

Zde je má nejoblíbenější formace. Pinbar nám krásně potvrdil odraz směrem dolů, zde není co řešit. BERSI znovu boduje. 🙂

  1. Odraz s pinbaremOdrazy od Daily (vlevo)

Má oblíbená metoda taky bývá odrazy od denních linek. Předchozí pinbar nám potvrdil směr, pak už je to hračka.

bersi získat tlačítko

Shrnutí a tipy:

  • Odrazy od Weekly linií – Tyto linie já nazývám alfaomegou celé strategie a to protože se na ně můžu téměř vždy spolehnout, bez ohledu na trend. (Doporučuji úplným začátečníkům).
  • Odrazy od Daily linií – Tuto metodu také velmi často používám ale pouze ve směru trendu a na liniích Daily High, Daily 50%  a Daily Low, protože se ukázaly jako nejspolehlivější linie pro odrazy.
  • Jelikož jsou binární opce v tuto chvíli mým hlavním zdrojem příjmů, spoléhám se pouze na tyto metody, protože při troše cviku a analýzy nemusíte hledat nějaké zbytečně složité návody jak zvýšit šanci na úspěch. Toto bohatě stačí.

A na závěr ještě pár ukázek mých obchodů

Obchody binární opceDoufám, že Vám článek bude k něčemu prospěšný a určitě přidám do VIP sekce další z mých obchodů.  Také bych rád poděkoval Štěpánovi a Jirkovi za sdílení článku a pokud dá bůh, možná ještě něco napíšu.

Jakub

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “15. díl Seriálu technické analýzy – Pomocník k BERSI 2.0”

  1. Dobrý den, článek se mi velice líbí, zkouším obchodovat podobně, ale bohužel se mi zatím moc nedaří…zjistila jsem, že je to hlavně kvůli odhadu časové expirace. Je nějaký podrobnější návod, jak ji správně odhadnout?? Navíc při používání grafu na M1 je u některých brokerů problém obchodovat například na 2 svíce (2 minuty).

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.