Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

11. díl Meta Trader 4 seriálu – Tvoření šablon

Nedávno se mi v mé emailové schránce objevil dotaz ohledně programu Meta Trader 4. Konkrétně šlo o to, že čtenář potřeboval poradit s následujícím problémem:

Když otevřu nový graf, vždy vypadá stejně ošklivě a já si musím všechny nově otevřené grafy ručně nastavovat tak, aby mi vyhovovaly. Mluvím o barvách svící, pozadí, mřížce a základních indikátorech, jako jsou například Bollingerova pásma. Nejde nějak udělat, aby se to všechno dělalo samo?

Tento problém se sice může zdát jako banalita, ale ve skutečnosti je to opravdu něco, co člověka může štvát. Upravovat si každý graf podle svého může být piplačka a zbytečně ztracený čas.

Jak problém vyřešit?

Řešení problému je opravdu snadné. Jediné, co je potřeba udělat je – vytvořit si šablonu, kterou si následně vždy necháme do grafu nahrát a tím se vše, co chceme, změní. Nyní si ukážeme, jak na to.

Jak vytvořit šablonu?

  1. Nejdříve si otevřeme prázdný graf.
  2. Nyní si nastavíme vše tak, jak chceme. Použít můžeme tento návod: Práce s MT4.
  3. Teď je třeba šablonu uložit. To uděláme kliknutím na tyto dvě tlačítka.Tlačítko templates
    Tlačítko save template
  4. Teď si jen vybereme jméno.
  5. Hotovo!

Jak šablonu použít?

Šablony se vybírají naprosto jednoduše; a to takto:

  • Klikneme někam do prázdného místa v nově otevřeném grafu > Šablona > A vybereme tu, kterou jsme si zrovna vytvořili.

Malý trik na konec

Tohle všechno je hezké, ale stále je to zdlouhavé. Je ještě něco, co nám může práci usnadnit? Ano! Můžeme naši šablonu nastavit tak, aby se do grafu použila vždy hned po otevření sama. Toho docílíme tím, že šablonu pojmenujeme takto: default.

Budeme muset přepsat již stávající šablonu, takže se nebojte v okénku, které vám vyskočí, zvolit OK.

Doufám, že se vám dnešní díl líbit a neváhejte zanechat komentář pod článkem.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.